Okey oyna sitemizde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sitemizde diğer oyuncularla birlikte bedava okey oyunu keyfini yaşayın. Online okey oyunu denildiğinde akla gelen ilk site

Destek

Sitenizde Nasıl Okey Oynanır ?

İlk önce anasayfamıza giderek veya üst menüden okey odaları menüsüne girerek bir oda seçmeniz gerekmektedir. Kendi isteğinize göre seçtiğiniz odaya girdikten sonra karşınıza gelecek olan ekranda sizden takma adınız ve şifreniz istenecek, birde resim seçmeniz gerekecektir. Takma adınızı, şifrenizi ve resminizi seçip oyuna giriş yapabilirsiniz.

Eğer seçilen takma adı daha önce başka birisi kullandı ise "Nick kayıtlı bir isim lütfen başka nick yazın yada şifrenizi girin" uyarısı ekrana gelecektir. Bu durumda farklı bir takma ad seçmeniz gereklidir.

Eğer seçtiğiniz takma adı daha önce kimse kullanmadıysa karşınıza gelecek olan ekranda şifreniz ve mail adresinizi girmeniz gerekecektir. Bu bilgileri girdikten sonra kaydet dediğinizde seçtiğiniz takma adı bundan sonra sadece siz kullanabileceksiniz.

Okey Oyununa Girişte Hata Alıyorum ?

Bu durumun 2 farklı sebebi olabilir. Önceden salonlarımıza girip yasaklanmış olabilirsiniz. Eğer bu tarz bir yasaklama durumu olmadıysa bilgisayarınızda flash programı yüklü değildir.

Flash tüm bilgisayarlarda bulunması gereken bir programdır ve tamamen ücretsizdir. Flash yüklemek için tıklayın

Yukarda yapılanlara rağmen yine bağlantı yapamıyorsanız lütfen tarayıcınızı güncelleyiniz.

Eğer bu konulardan farklı bir probleminiz veya sorunuz varsa üst menüdeki bize ulaşın sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.